Zell Mobilya English

 

2008 yılında üretime başlayan Zell Mobilya kalitesi ve sağlıklı ürün garantisi ile kendisini kanıtlamış, firma ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.

Firma politikamız sürekli değişen ve gelişen dünya standartlarına ayak uydurarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle de daima en yenilikçi, en hızlı bilhassa en güvenilir olmaktır. Her geçen yıl daha çok gelişim göstererek büyümeye devam etmekteyiz. Gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş olan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim önceliktir.

Vizyonumuz; zaten ulusal bir marka haline gelmiş olan Zell markasını uluslararası pazarlarda da kaliteli bir marka haline getirmektir.

Misyonumuz; üst sınıf kalitedeki ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve %100 memnuniyetinizi elde etmektir. Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinip müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemizi her geçen gün artırmak öncelikli hedeflerimizden biridir.

Zell Mobilya üstün kalitesi ile tanışmak ve konfor içinde alışveriş keyfini yaşamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi takip edin: